Usługi kamieniarskie

Jako profesjonalne Centrum Pogrzebowe Aleksander Stąpór w ofercie świadczonych usług posiada własny zakład kamieniarski oraz park maszynowy. Specjalizujemy się w obróbce i montażu nagrobków z kamienia naturalnego. Wykorzystujemy granit, marmur, piaskowiec, serpentynit i inne materiały dostępne na rynku. Zapewniamy szeroką gamę kolorystyczną.
W swojej ofercie posiadamy również ornamenty z brązu i stali nierdzewnej, porcelanowe portrety oraz tabliczki nagrobkowe.

Kompleksowo zajmujemy się też liternictwem. Wykonujemy między innymi: 

  • Litery piaskowane są najbardziej popularną, jak i najtańszą, metodą ozdabiania płyt nagrobkowych. Głównymi ich zaletami jest szeroki wybór czcionek, trwałość oraz precyzja wykonania.
  • Litery wykuwane ręcznie, odznaczają się elegancją oraz nadają tablicy napisowej ekskluzywnego charakteru.
  • Litery nakładane z brązu lub stali nierdzewnej, mocowane na tablicy napisowej są idealnym wyborem dla osób, którym zależy na niepowtarzalności nagrobka.


Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, z dbałością o każdy detal. Doradzamy i proponujemy najlepsze rozwiązania. Cena nagrobka uzależniona jest od jego wymiaru, rodzaju kamienia oraz dodatków tj. litery, krzyż, wazon.